ПРОВОДИМ ИССЛЕДОВАНИЯ:

Биохимические скрининги I-II триместра беременности – для выявления пороков развития плода;

На антитела к модифицированному виментину, что позволяет более точно установить диагноз ревматоидного артрита на ранних стадиях заболевания;

На содержание гормонов щитовидной железы, гормонов репродуктивной системы как у мужчин, так и у женщин;

На вирусные гепатиты и другие инфекционные заболевания с определением острой и хронической стадии (M, G);

Определение антител к паразитарным инфекциям (аскариды, трихомонады, лямблии, описторхи, токсокар, эхинококка, трихинеллы) ;

Определение маркеров онкологических заболеваний;

На ТОРЧ инфекции;

Аллергодиагностика, включающая широкий спектр исследований по определению ингаляционных и пищевых аллергенов.

Радіохвильова терапія в лікуванні ерозії шийки матки

Лікування ерозії-маткиНова, сучасна гінекологія в м. Суми. Лікування ерозії за допомогою хвильового методу. швидко, безпечно, без болю, без рубців.

Що таке радіохвильова терапія в лікуванні ерозії шийки матки?

Для лікування ерозії застосовують багато методик, таких як кріодеструкція, лазерна коагуляція, діатермокоагуляція, медикаментозна терапія супозиторіями. Однак найбільш ефективним визнано радіохвильове лікування ерозії шийки матки.

Цей метод безпечний (може використовуватися навіть у родили пацієнток), після нього відсутні шрами на шийці матки, а ерозія видаляється повністю і, як правило, безповоротно.

Які показання до радіохвильового лікування ерозії шийки матки?

Радіохвильова терапія в даний час вважається одним з найбільш перспективних методів лікування ерозії шийки матки. Ця своєрідна безконтактна процедура впливу на м’які тканини заснована на здатності тканин до випаровування під дією хвиль високої частоти, які відтворюються спеціальним ножем. Радіохвилі дозволяють проводити процедуру ефективно і практично безболісно, не пошкоджуючи при цьому прилеглі тканини, практично не викликаючи кровотечі, без ризику подальших ускладнень.

Використання радіохвильового ножа дозволяє одночасно розсікати тканину, дезінфікувати і коагулювати нові судини. Тканини відновлюються протягом досить короткого часу, не викликаючи утворення рубцевих змін і деформації стінок шийки.

Радіохвильове лікування часто використовується при ерозії шийки матки. Показанням до використання такої терапії є як безпосередньо ерозія, так і вроджена псевдоерозія, ендоцервікоз (неправильний розвиток циліндричної епітеліальної тканини шийки матки), эрозивное поразку в поєднанні з запальними захворюваннями (викликані стафілококом, хламідією, гонококом, кандидоз тощо), дисплазія шийки матки.

Крім усунення ерозії шийки матки, радіохвильова терапія використовується при лікуванні поліпозу, папілом і кондилом у статевій сфері, кістозних утворень бартолінієвих залоз, а також для біопсії і коагуляції кровоточивих судин.

Відгуки про радиоволновом лікуванні ерозії шийки матки:

Пацієнтки, яким було проведено радіохвильове лікування ерозії шийки матки, виділяють ряд переваг даного методу порівняно з іншими способами терапії:

це чіткість дії (при проведенні лікування не відбувається пошкодження здорової тканини);

відсутність кровотечі;

відносно швидке відновлення тканин;

відсутність рубцевих змін тканин, що дає можливість планувати вагітність після терапії;

практично нульовий ризик після процедурних ускладнень;

низька ступінь больового дискомфорту.

Деякі жінки схильні вважати недоліком наявність виділень протягом 1-2-х тижнів, однак такий же недолік присутній і в методиці припікання ерозії шийки матки азотом і при багатьох інших методиках.

Радіохвильової терапію проводять, найчастіше, за допомогою спеціалізованого апарату «Фотек». Цей апарат має спеціальні електроди, які і створюють ефект радіохвиль, використовуючи різні режими впливу. Найбільш підходящий режим визначає лікар окремо в кожному конкретному випадку.

В даний час можна впевнено стверджувати, що радіохвильове лікування ерозії шийки матки – це перспективний метод, який може допомогти в усуненні гінекологічної патології. А головне – це сучасний і безпечний спосіб назавжди позбутися від захворювання, не порушуючи при цьому репродуктивної функції жінки.

ВРЕМЯ РАБОТЫ:

ПОНЕДЕЛЬНИК-ПЯТНИЦА:
08:00 — 18:00
СУББОТА:
09:00 — 18:00
ВОСКРЕСЕНЬЕ:
ВЫХОДНОЙ

ЦЕНТРАЛЬНАЯ
ЛАБОРАТОРНАЯ БАЗА:

г. Сумы пл. Троицкая, 1/1
ТЕЛ: 095 204 9994
E-MAIL:
info@diagnostika.sumy.ua
ПОДРОБНЕЕ

АДРЕСА ОТДЕЛЕНИЙ
НА КАРТЕ:

ПОДРОБНЕЕ

АНАЛИЗЫ НА ДОМУ

Диагностика здоровья предлагает услугу выезда специалиста к Вам. Высококвалифицированные специалисты обеспечат комфортабельность сдачи анализов, не выходя из дома.