ПН-ПТ 07:00-19:00
СБ 07:00-14:00

м.Суми, вул.Набережна річки Стрілки,10

Радіохвильова терапія в лікуванні ерозії шийки матки

(Архів) Нова, сучасна гінекологія в м.Суми. Лікування ерозії за допомогою хвильового методу. швидко, безпечно, без болю, без рубців.

Що таке радіохвильова терапія в лікуванні ерозії шийки матки?

Для лікування ерозії застосовують багато методик, таких як кріодеструкція, лазерна коагуляція, діатермокоагуляція, медикаментозна терапія супозиторії. Однак найбільш ефективним визнано радіохвильове лікування ерозії шийки матки.

Цей метод безпечний (може використовуватися навіть у родили пацієнток), після нього відсутні шрами на шийці матки, а ерозія віддаляється повністю і, як правило, безповоротно.

Які показання до радіохвильовому лікування ерозії шийки матки?

Радіохвильова терапія в даний час вважається одним з найбільш перспективних методів лікування ерозії шийки матки. Ця своєрідна безконтактна процедура впливу на м’які тканини заснована на здатності тканин до випаровування під дією хвиль високої частоти, які відтворюються спеціальним ножем. Радіохвилі дозволяють проводити процедуру ефективно і практично безболісно, ​​не пошкоджуючи при цьому сусідні тканини, практично не викликаючи кровотечі, без ризику подальших ускладнень.

Використання радіохвильового ножа дозволяє одночасно розсікати тканину, дезінфікувати і коагулювати розкрилися судини. Тканини відновлюються протягом досить короткого часу, не викликаючи освіти рубцевих змін і деформації стінок шийки.

Радіохвильове лікування часто використовується при ерозії шийки матки.Показанням до використання такої терапії є як безпосередньо ерозія, так і вроджена псевдоерозія, ендоцервікоз (неправильний розвиток циліндричної епітеліальної тканини шийки матки), ерозивно поразку в поєднанні з запальними захворюваннями (викликані стафілококом, хламидией, гонококком, кандидозом і ін.), Дисплазія шийки матки .

Крім усунення ерозії шийки матки, радіохвильова терапія використовується при лікуванні поліпозу, папілом і кондилом в статевій сфері, кістозних утворень бартолінієвих залоз, а також для біопсії і коагуляції кровоточивих судин.

Відгуки про радіохвильове лікуванні ерозії шийки матки:

Пацієнтки, яким було проведено радіохвильове лікування ерозії шийки матки, виділяють ряд переваг даного методу порівняно з іншими способами терапії:

  • це чіткість впливу (при проведенні лікування не відбувається пошкодження здорової тканини);
  • відсутність кровотечі;
  • щодо швидке відновлення тканин;
  • відсутність рубцевих змін тканин, що дає можливість планувати вагітність після терапії;
  • практично нульовий ризик після процедурних ускладнень;
  • низький ступінь больового дискомфорту.

Деякі жінки схильні вважати недоліком наявність виділень протягом 1-2-х тижнів, однак такий же недолік присутній і в методиці припікання ерозії шийки матки азотом, і при багатьох інших методиках.

Радіохвильової терапію проводять, найчастіше, за допомогою спеціалізованого апарату «Фотек». Цей апарат має спеціальні електроди, які і створюють ефект радіохвиль, використовуючи різні режими впливу.Найбільш відповідний режим визначає доктор окремо в кожному конкретному випадку.

В даний час можна впевнено стверджувати, що радіохвильове лікування ерозії шийки матки – це перспективний метод, який може допомогти в усуненні гінекологічної патології. А головне – це сучасний і безпечний спосіб назавжди позбутися від захворювання, не порушуючи при цьому репродуктивної функції жінки.

Scroll Up