Пункція щитовидної залози

В діагностичному центрі Діагностика Здоров’я в місті Суми ул.Прокофьева, 12 виконується тонкоигольная біопсія вузлів щитовидної залози.

(Пункція щитовидної залози, біопсія пункції вузлів щитовидної залози, ТАБ – тонкоголкова аспіраційна біопсія)

Біопсія щитовидної залози – значення:

В даний час вузли щитовидної залози виявляються приблизно у половини жінок у віці 50 років. У більш старшому віці вузли щитовидної залози можна виявити і ще частіше. За статистикою, на злоякісні може бути до 5-6% вузлів. Решта вузли щитовидної залози є доброякісними утвореннями неопухолевой природи, не мають здатності «перероджуватися» в рак. Основним завданням наших лікарів є проведення точної діагностики, що дозволяє розділити вузли на доброякісні, які не потребують найчастіше лікування, і злоякісні, при яких необхідно хірургічне втручання.

Тонкоголкової біопсія вузлів щитовидної залози є основним методом діагностики раку щитовидної залози. Пункція вузла щитовидної залози і подальше дослідження отриманих цитологічних препаратів дозволяє визначити тип будови вузла і сформулювати рекомендації щодо подальшого ведення пацієнта.

[recaptcha]

Помилка заповнення форми. Форма була заповнена не вірно, або ж не заповнена зовсім. Будь ласка, зверніть увагу на повідомлення під полями введення.

Дякуємо! Ваше повідомлення успішно відправлено, незабаром ми зв’яжемося з Вами.

Замовити зворотній дзвінок
Догори