Радиоволновая терапия

Радіохвильова хірургія в медичному центрі «Діагностика здоров’я»

 

Наша клініка пропонує зробити це швидко і безболісно. Це радіо-хвильова методика виділення енергії, при якій тканини нагріваються, а клітини буквально випаруються. Пошкоджена поверхня ніби січуть, а здорові клітини залишаються цілими. Використання частоти 3,8 до 4 МГц сприяє стерилізації оперованого ділянки і його швидкому загоєнню. Процедура безболісна: пацієнтові роблять місцеву анестезію за допомогою спеціальних кремів або ін’єкцій. Після видалення не виникає ніяких наслідків (опіків, набряків, рубців), немає реабілітаційного періоду. Поступово утворюється корочка, яка спадає через кілька днів. У підсумку ніяких слідів від операції не залишається, як немає і самого джерела проблеми. Вся процедура займає 5-10 хвилин. Пацієнт відразу може повернутися до звичного способу життя. Ще однією відмінною є те, що віддалене тіло може в подальшому підлягати гістологічному аналізу.
За допомогою приладу можна видаляти:

  •     Родимки «невуси»;
  •     Бородавки, папіломи;
  •     Жировики, кератоми, судинні зірочки на обличчі, хондроми в області мочки вуха;
  •     Мозолі, кондиломи, лікувати врослий ніготь і інш.


Радіо-хвильова операція проводиться на будь-якій ділянці тіла, в тому числі на чутливій шкірі, завдяки своєму атравматичному і чудовому косметичному ефекту. Апарат має широку область застосування: використовується не тільки в дерматології, а й гінекології, венерології, офтальмології та ін.

       Записатись на прийом до  Медичного центра «Діагностика здоров`я»- можно за телефоном: 099-513-54-55.  Вас чекають за адресою : м. Суми вул. Прокофь`ева 12.

[recaptcha]

Помилка заповнення форми. Форма була заповнена не вірно, або ж не заповнена зовсім. Будь ласка, зверніть увагу на повідомлення під полями введення.

Дякуємо! Ваше повідомлення успішно відправлено, незабаром ми зв’яжемося з Вами.

Замовити зворотній дзвінок
Догори