Щодо результатів отримання ПЛР аналізу на коронавірус.

РЕЗУЛЬТАТ ПЛР аналізу на коронавірус можна отримати того ж дня. У Сумах перша приватна лабораторія медичного центру «Діагностика здоров’я» розпочала проводити дослідження на COVID-19. Усі дослідження проводяться у власній лабораторії на сучасному високоточному обладнанні за 1 робочий день.

Як можна здати аналіз на COVID-19?
Пройти тестування на COVID-19 можна як за власним бажанням, так і за рекомендацією лікаря. Прийом пацієнтів проводиться з інтервалом 15 хв. (щоб уникнути контактів між пацієнтами та здійснювати дезінфекцію поверхонь і приміщення).
Чекаємо вас за попереднім записом, який ведеться через кол-центр за номером 0995135455
Проводяться всі види досліджень на коронавірус SARS-Cov-2- ПЛР та ІФА.
Метод ПЛР дозволяє виявити безпосередньо РНК вірусу SARS-COV2, що важливо для встановлення як факту хвороби, так і діагностування «здорових носіїв» (тих, у кого немає симптомів).
Метод ІФА діагностує наявність антитіл до SARS-COV2- Ig M 180 грн., та G 250 грн., по венозній крові, тому може підтвердити як гострий період захворювання, так і факт перенесеного та наявність імунітету.
Дослідження РНК SARS-Cov-2 методом ПЛР за мазком зі слизової оболонки горла і носа на тест-системах. Вартість – 1200 грн. (Термін виконання 1 робочий день). Вартість 1200 грн.
Scroll Up