Цифрова кольпоскопія

Кольпоскопія – один з найбільш інформативних і безпечних методів сучасної діагностики.  Він являє собою огляд слизової оболонки вагінальної частини шийки матки в умовах додаткового освітлення і оптичного збільшення.

Кольпоскоп має вигляд бінокулярного мікроскопа, який дозволяє збільшувати отримане зображення до 40 разів, доповнений цифровою апаратурою.  При виведенні зображення на екран і додаткової обробки можливо домогтися збільшення в 250 разів.

Кольпоскоп виводить на екран найменші порушення будови епітелію та дає можливість виявити не тільки ерозії, а й визначити передраковий стан шийки матки та інші патологічні зміни.

Дослідження безболісне, ​​не вимагає спеціальної підготовки пацієнтки, не пов’язане з ускладненнями, проводиться в умовах кабінету патології шийки матки. Термін проведення процедури до 15 хвилин.

Кольпоскоп ніяк не контактує з тілом пацієнтки.  Огляд зазвичай проводиться не тільки при звичайному освітленні, але і під світлофільтрами іншого кольору, що дозволяє краще оцінити стан поверхневих судин.  Після простого огляду під мікроскопом, шийку матки обробляють спеціальним розчином, під впливом якого патологічні ділянки змінюють своє забарвлення.

 

У клініці «Діагностика здоров’я» для дослідження шийки матки використовується кольпоскоп Skaner МК-200 c цифровою відеосистемою.

За рахунок використання відеотехнологій, на екран моніторів виводитися зображення, що отримується при кольпоскопії, що забезпечує зручність як для лікаря, так і для самої пацієнтки, яка може спостерігати кольпоскопічні картину і одночасно слухати пояснення лікаря.

Кожна пацієнтка після проведення дослідження отримує розгорнутий протокол кольпоскопії з висновком лікаря, який виконав дослідження, кольоровий знімок, а так само цитологічне висновок, які дозволяють документально і наочно підтвердити виявлену патологію.  Тільки таке дослідження дає повне уявлення про стан шийки матки пацієнтки і дозволяє обрати метод адекватного лікування.

 

Ціна проведення цифрової кольпоскопії

Консультація лікаря гінеколога 250 грн
Кольпоскопічне дослідження 500 грн

 

Для проходження цифрової кольпоскопії запишіться на прийом до гінеколога в реєстратурі за тел 099 513 54 55

 

Scroll Up