Про медичний центр “Діагностика здоров’я”

Раді вітати Вас в нашому медичному центрі «Діагностика здоров’я», де панує чистота, професіоналізм та доказова медицина.

Дуже сподіваємося, що до нас вас привела турбота про здоров’я і бажання зберегти його як можна довше.

Якість життя наших пацієнтів, безпосередньо залежить від самопочуття і ​​є основною турботою нашої клініки і її фахівців з 2007 року. Турбота про здоров’я – це своєчасність і системність дій.  Саме об’єднавши зусилля і відповідальність пацієнтів і лікарів, можна прожити повноцінне і насичене життя.

Прислухайтеся до власного здоров’я, організм дуже красномовний, реагуйте на сигнали, які посилає наше тіло.  Та, якщо ви захворіли або відчули будь-які відхилення від норми, нездужання, не зволікайте і зверніться в нашу клініку негайно, вам обов’язково допоможуть.

 

Турбота про пацієнта, його комфорт і здоров’я – найбільша цінність для нашої клініки.

На всіх етапах спостереження і лікування звертайтесь тільки до професіоналів.

Комфорт і зручність наших пацієнтів лежить в основі всього медичного сервісу, який надає наш центр.  Наша турбота починається вже з першого звернення до реэстратора та вибору зручного часу прийому. Продовжується в оформленні індивідуального кабінету, супроводом і координацією пацієнта між відвідуванням фахівців на етапі постановки діагнозу.  Закінчується відповідальним наглядом за проведеним лікуванням.
Діє послуга виклика лікаря чи мед працівника додому, що дозволяє обслуговувати пацієнтів з обмеженими можливостями

 

Аналізи.  Швидкість і якість клінічної діагностики забезпечується нашою власною високотехнологічною лабораторією.  В лабораторії «Діагностика здоров’я» використовується обладнання провідних світових виробників “Zeiss”, “Pentax”, “General Electric”, “Stryker”, “Toshiba”, “Olympus”, “Horiba», «Cobas». Більшість процесів цього обладнання автоматизовано, виключаючи людський фактор і  помилки. Асортимент лабораторних досліджень, які ми виконуємо, налічує до 1000 різних тестів і аналізів, потужність дозволяє виконувати до 300 ПЛР тестів в день.

 

 – Наша мережа.  Лабораторія має розгалужену мережу забору матеріалів, розташовану по всій території Сум і Сумської області, це дозволяє здавати аналізи в зручному для пацієнта місці.  Логістика транспортування аналізів в лабораторію влаштована так, що результат ви зможете отримати в день забору для сумчан і на наступний день для жителів області.  Щоб забезпечити збереження зразків, використовуються термоконтейнери з чотирма температурними режимами.

 

 – Фахівці і лікарі.  Особлива увага клініки приділяється професіоналізму лікарів і медичного персоналу.  В нашу команду ми відібрали тільки кращих фахівців у своїй галузі.  Всі лікарі мають великий досвід і проходять попередній жорсткий відбір.

 

– Сім’я.  Для нас важливо, щоб в нашу клініку ви могли звертатися родиною. Впевненість, що ваша родина в безпеці в будь-який час, дадуть вам можливість займатися улюбленою справою, не відволікаючись на непотрібну суєту і нервовість.    Для цього у нас працюють сімейні лікарі вищої категорії, розроблені сімейні програми, що дозволяють зробити обслуговування не тільки зручним, а й вигідним.  Працюють дитячі лікарі та медсестри.

 

 – Достовірність, якість, точність.  Точність лабораторних досліджень досягається системою щоденного контролю якості, регулярним калібруванням обладнання, валідацією результатів лікарями.  Ще одним підтвердженням якості дослідження є щорічна участь в всеукраїнському проекті за визначенням референтних інтервалів і порогових значень спільно з Референс-центром «Охматдит» при Міністерстві охорони здоров’я.

 

– Ціни клініки і лабораторії.  Ми створили діагностичний центр, який служить людям і свідченням того є наша цінова політика.  Розроблені комплексні програми для жінок, для чоловіків, для підлітків (до військомату), які приносять значну економію коштів нашим пацієнтам.  Крім цього, ціни на лабораторні послуги регулярно потрапляють в поле зору журналістів, як найнижчі в сумському регіоні.

Зробивши одного разу вибір своєї клініки і довіривши нам своє здоров’я, ви будете в безпеці та надійних руках професіоналів.

Scroll Up