Відгуки

Дякуємо, що завітали.
Нам приємно, що наші відвідувачі і пацієнти відгукуються про нас, рекомендують нас близьким і знайомим. Нам не байдужа ваша думка, тому сміливо заповнюйте форму, пишіть свої побажання та відгуки та ми будемо намагатися розширювати кількість лікарів, напрямків медичного консультування, пропонувати акційні заходи та ще більш покращувати сервіс для вас.
Відгуки передано оригинальною мовою.
Залишайтесь здоровими!

Ніна

Я – мати школяра старших класів і мені дуже внагоді стала ваша акція – “Для военкомату”. Моя дитина здала усі аналізи за пів години, і пішла до школи. Дякуємо за цю пропозицію Людмилу Шкурат – маму нашого однокласника і вашу працівницю.

Детальніше »

shostka.info

“Примечательно, что сдать ПЦР-тест да и тесты на антитела (М и G) к коронавирусу в Шостке можно дешевле чем в Сумах или в Киеве. В частности такую услугу для шосткинцев предоставляет сумская лаборатория «Диагностика здоровья».

Детальніше »

Наталія Василенко

Дякую за точну та швидку діагностику. Дівчата-реєстратори дуже лагідні та уважні. Тест на ковід та С-реактивний білок були готові в день забору. Результати мені повідомили особисто, це для мене важливо, бо завжди не вистачає часу.

Детальніше »
Scroll Up