Питання та відповіді

Ми відібрали найчастіші запитання наших паціентів

Даємо відповіді

Сумське відділення лабораторії «Діагностика здоров’я» працює з 7-00 до 19-00 – в будні і 7-00 до 15-00 – в суботу.

Забір аналізів здійснюється з 7-00 до 13-00 в будні і з 7-00 до 11-00 в суботу.
У неділю лабораторія не працює.
Для зменшення кількості контактів і безпеки наших пацієнтів здійснюється попередній запис на здачу ПЛР тестів, для забору інших аналізів запис не потрібен.  Записатися можна за телефоном реєстратури 099 513 54 55

В суботу лабораторія працює з 7-00 до 15-00.

Забір ПЛР тестів здійснюється до 11-00.

Видача результатів здійснюється з 14-00 до 15-00 цього ж дня.

Забір ПЛР тестів на коронавірус здійснюється за попереднім записом.

Забір аналізів може здійснюється і після 14-00, але потрібно врахувати, що багато аналізів здаються натщесерце і для отримання якісного результату, ця умова повинна дотримуватися обов’язково.

Для туристів, які роблять ПЛР тест (методом полімеразної ланцюгової реакції) в нашій лабораторії, переклад результатів на англійську мову Діагностика здоров’я здійснює безкоштовно.  Для отримання бланка з перекладом потрібно: надати закордонний паспорт і попередити адміністратора, про підготовку бланка для перетину кордону.

Бланк з результатом ПЛР тесту, який готують для перетину кордону відповідає всім вимогам міграційної служби: виконується переклад результатів на англійську мову, на бланку присутні qr-код з посиланням на документ і печатка лабораторії.

Найчастіше ми рекомендуємо ПЛР тест як більш достовірний.

  1. Полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР) дозволяє виявляти РНК вірусу з перших днів захворювання протягом більш ніж 14 днів. В цей час імуноглобуліни М тільки з’являються в крові на 7-14 день від початку захворювання.
    Можлива ситуація, що пацієнт хворий, але антитіл в крові ще немає, відповідно тест на антитіла буде негативним.
  1. Експрес-тест на Covid-19 лабораторія Діагностика здоров’я не робить, через низьку ефективність.

Результат тесту ви отримаєте на наступний день після здачі.  Адреси пунктів забору можна подивитися за посиланням

Показників дуже багато, тому немає стандартного набору в цьому аналізі.  Пацієнт приносить напрямок, в якому зазначено за якими саме параметрами потрібно робити біохімію крові.

Прийом фахівців здійснюється тільки за попереднім записом.  У клініці «Діагностика здоров’я» приймають фахівці: акушер-гінеколог, уролог, хірург, невролог, педіатр, ЛОР, ендокринолог, кардіолог, доктор ультразвукової діагностики, і інші.  Реєстратор запропонує вам вибрати день прийому і зручний час і погодить його з доктором.

Ми рекомендуємо комплексні обстеження для жінок і чоловіків, спрямовані на профілактику захворювань і своєчасну діагностику.

Ознайомитися зі списком рекомендованих діагностичний обстежень можна за посиланням .

Відвідування фахівця здійснюється за попереднім записом, для здачі аналізів запис не потрібен.

УЗД черевної порожнини робиться за попереднім записом.

Для виконання аналізу потрібна підготовка, про яку потрібно знати: перед дослідженням пацієнт повинен повністю утриматися від прийому їжі на 8 годин, і утриматися від прийому води безпосередньо перед візитом до лікаря. 

Так само пару днів перед прийомом потрібно дотримуватися дієти, виключити продукти, що викликають газоутворення: хліб, бобові, молочні продукти, горіхи, гриби, свіжі овочі і фрукти, квашену капусту, каву, алкоголь, газовані напої, зменшити споживання жирного м’яса і цукровмісних продуктів.  Можна вживати: нежирне м’ясо, злакові, запечені фрукти, твердий сир, яйця, останній прийом їжі не повинен включати в себе м’ясні та рибні страви.

Комплексна діагностика органів черевної порожнини передбачає огляд: печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, селезінки та органів заочеревинного простору.

Крім загального комплексу, при необхідності може бути зроблено дослідження сечовивідної системи: нирок, сечоводів (за умови їх розширення), сечового міхура.  У це ультразвукове дослідження не входить: УЗД кишечника, шлунку.

Для пенсіонерів на постійній основі діє додаткова 5% знижка на лабораторні дослідження (аналізи)

Знижки і акції не сумуються, крім знижок пенсіонерам.

Задайте нам питання
    [recaptcha]
    Я приймаю угоду сайту про обробку персональних даних.

    Scroll Up