Жіноча репродуктивна панель

Жіноча репродуктивна панель (ЛГ, ФСГ, ПРЛ, ПРГ, Е, тестостерон)
Ми готуємось до екзаменів в університеті, до проектів на роботі, то чому жінка не повинна готуватись до самої відповідальної події, до вагітності і материнства.

Запланована вагітність це відповідально, це повага до вашої майбутньої дитини, це внесок в його здорове майбутнє. Для цього ми розробили перелік досліджень, які радимо здавати жінкам, що планують стати мамою, або які бажають розібратись “чому не виходить?”
Лютеїнізуючий гормон (ЛГ)
Цей гормон стимулює секрецію статевих гормонів.
Концентрація ЛГ змінюється протягом менстуального циклу: наростає у першій фазі, досягає піку в середині циклу, викликаючи овуляцію.
Фолікулостимулюючий гормон (ФСГ)
У жінок сприяє дозріванню фолікулів яєчників і стимулює вироблення естрогену.
Пролактин (ПРЛ)
Дослідження призначається при оцінці гормонального статусу, діагностиці гормональних порушень, причин безпіддя, гіперплазії гіпофіза, порушень лактації та для моніторингу лікування.
Прогестерон (ПРГ)
Даний гормон готує ендометрій матки до імплантації заплідненої яйцеклітини, а після її імплантації робить так, щоб зберегти вагітність.
У невагітних жінок рівень прогестерону зростає перед овуляцією.
Естрадіол (Е)
Його призначають при проблемах репродуктивного здоров’я, гормональному дисбалансі.Основна частка цього гормону синтезується в яєчниках, невелика кількість в наднирниках та плаценті.
Тестостерон
Це всім відомий гормон, який синтезується в основній мірі в яєчках, а також в корі наднирників та яєчниках у жінок.
Визначення рівня загального тестостерону призначають при: себореї, облисінні, акне, безплідді, наявності новоутворень, невиношуванні вагітності, зниженні потенції та лібідо, полікістозі яєчників, порушенні менструального циклу, затримці статевого розвитку.
Саме ці дослідження можуть відповісти на безліч запитань. А ваш жіночий лікар, обов’язково розповість детальніше, та назначить ефективне лікування чи профілактику.
Піклуйтесь про здоров’я кожного дня, та допомагайте організму відчувати себе на всі 100%
Scroll Up